| bibigaby a întrebat:

Cum pot trimite niste poze unui alt utilizator dar nu prin email?

3 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Va intalniti pe mess si apesi pe o agrafa alegi poza si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oloseste aceasta adresa

http://s122.transfer.ro/

Daca nu doresti sa-i dai adresa ta de e-mail persoanei unde trimiti, pui adresa destinatarului si la expeditor si la destinatar, aceeasi, apoi primeste pe e-mail un link cu adresa de unde sa descarce ceea ce i-ai trimis avand la dispozitie 10 zile.

In cazul in care mai ai intrebari poti sa folosesti cu incredere pm-ul, iti voi raspunde negresit.

| mitici007 a răspuns:

Le postezi pe facebook si le descarca.mai e o varianta. POSTA ROMANA.prin plic...stii u