| aannddrreeaa a întrebat:

Cum poti sa faci bijuterii handmade si ce iti materiale iti trebuie pentru a le confectiona? De unde pot sa cumpar acele materiale?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ramonica1979 a răspuns:

Eu am un magazin cu accesorii si materiale. Si eu am inceput din joaca, acum cate luni, am gasit pe youtube niste tutoriale faine si mi-am zis ca vreau sa incerc si eu. Asa s-a nascut blogul meu cu bijuterii lucrate de mine ( margele4u.blogspot.com ) si asa a luat fiinta magazinul meu de accesorii ramonaignat.breslo.ro Poate arunci o privire, daca mai esti interesata. E un hobby fain sa stii si poti face si ceva banuti din munca ta in timpul liber. Succes.
Eu sunt din Brasov.
multumesc si o seara cat mai buna.

| digitalchocolate a răspuns:

E un site margele.ro incearca-l :}

| rebequtza a răspuns:

Am auzit ca este un magazin special pentru astea in centru brasovului da nu stiu sigur unde

Întrebări recente