| Maryaa15 a întrebat:

Cum poti schimba numele unei pagini de facebok? E urgenthappy. Funda raspunsul cel mai rapid si concretwinking

Răspuns Câştigător
| AlexandruHS a răspuns:

Cum pot schimba numele de utilizator?

Îţi poţi schimba numele de utilizator pentru cont o singură dată. Pentru a schimba numele de utilizator:
Fă clic în partea din dreapta sus a oricărei pagini de Facebook şi selectează Setări de cont
Fă clic pe General în coloana din partea stângă.
Caută setarea pentru Nume de utilizator şi fă clic pe Editează din partea dreaptă.
Editează noul nume de utilizator în câmpul deschis şi fă clic pe Salvare modificări

4 răspunsuri:
| AlexandruHS a răspuns:

Mergi la Optiuni->Setari->Nume(Editeaza), In rest cred ca te descurci sa inlocuiesti numele, introduci parola si salvezi modificarile.

| Maryaa15 explică:

Facebook*

| Osyyy a răspuns:

Daca ai cronologie intri pe pagina, deasupra panoului de administrare dai pe EDITEAZA PAGINA, apoi pe ACTUALIZEAZA INFORMATIILE! Acolo o sa iti apara toate detaliile despre pagina iar tu scrii ce nume vrei sa aiba pagina ta, dai SALVEAZA MODIFICARILE si apoi s-ar putea sa te oblige sa iti scrii parola...bagi parola si GATA!

| denisze15 a răspuns:

Depinde daca te lasa sa ii schimbi numele ca de ex. mie mi s-a intamplat sa nu ii mai pot schimba numele, dar uite pasii.
1.Intra pe pag.
2. Apasa butonul de "Setari"
3.Intra la "Informatii despre pagina"
4.Dai clik pe numele paginii si schimba-l.
Sper ca te-am ajutat.