| LoveeMakeup9 a întrebat:

Cum pui chestile alea pe Facebook, de exemplu:X-Frate, Y-Sora, etc, Dau fundita mare si vooooooot!

Răspuns Câştigător
| Raluucaa1229 a răspuns:

Pai.intri pe profilul tau.si scrie acolo unde ai toate informatiile despre tine unde locuiesti ce muncesti unde inveti editeaza informatii de profil.happy si acolo dai la prieteni si familie.de acolo te descurci.happy funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| user1234567890123 a răspuns:

Pai dai la editare familie adaugi acolo un prieten si alegi gradul de rudenie bafta sper ca te.am ajutathappy

| PurrSoundOfLOVE a răspuns:

Intri pe profilul tau la Informatii apoi la -> Informatii generale si apoi -> Prieteni si familie :d si iti alegi ce grad de rudenie sau cine vrei :*
atat.:* succes :d funda?