| Bogdanys a întrebat:

Cum pun intrebari anonime? Adica sa nu se vada cine a pus intrebarea. Funda!

5 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Te deloghezi si pui intrebarea! happy

| Rianana a răspuns:

Adica nu-ti pui poza de profil si iti pui la nume ANonim 1234 sau anonimeu sau altceva
bafta wave

| grgdlk a răspuns:

Uite aici, sigur te va ajuta, chiar aseara am vazut ceva despre ce spui tu acolo, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente.

| Away a răspuns:

Dai logout ( adica nu mai ramai logat ) si apoi poti sa pui intrebarea

| Katalyn96 a răspuns:

Ca sa pui intrebari anonime trebuie sa nu fi logat. Funda?happy