| SacuiuRobert926 a întrebat:

Cum sa am defectele pe care nu le-am avut cand eram mic? Adica eu eram un copil care respecta regulile si azi la 20 de ani sunt ofticat ca niciodata cand ma baga uneori familia in seama. Nici nu ma gandeam ca o sa ajung un nebun, speram la mai bine ca scoala comunista era urata pentru mine.

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Omul se schimba foarte mult de-a lungul vieții și e normal sa nu mai fii ca la 5 ani, pentru că la 5 ani vedeai lumea într-un fel, iar la 20 in alt fel.

| ioana748 a răspuns:

Nu esti nebun.
Ai 20 de ani si te ai prins ca regulile intai trebuie invatate ca sa le poti incalca.
Esti tanar si este normal sa incepi sa fii constient de propria personalitate.