| Alexandra87889 a întrebat:

Cum sa descriu o jungla ( de pe Venus )? Sa fie mai neobisnuit. daca e pe Venus

1 răspuns:
| xXPuricelXx a răspuns:

Nu cred ca pe Venus exista jungla dar in fine...laughingDaca ar fi eu mi-as imagina-o asa:Copaci care au coroana prinsa de pamant si trunchiul cu radacina in sus,maimute cu cap de muste,tarzan cu capu intre picioare, un rau la care vin zilnic un hipopotam cu corp de vaca si o girafa cu cap de cocos si in ultimul rand oameni cu cap, maini si picioare de extraterestri care taie copacii din padurelaughing)