| veronique122003 a întrebat:

Cum sa fac sa am rabdare 2 saptamani?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Ocupa-ti timpul cu altceva si cand iti vine sa te gandesti la cat timp mai ai pana in momentul asteptat, gandeste-te cat de fericit/a vei fi si ca trebuie sa poti rezista

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Incearca sa fi ocupata cu invatatul, ceva hobby, internet, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Poti sa te ocupi de lucruri interesante care te pot pune pe ganduri adica poti face ceva deosebit ma refer sa desenezi ceva care este cu adevarat greu de desenet in general arta pentru ca este o activitate frumoasa, si relaxanta.
O zi buna.