| liiaa a întrebat:

Cum sa fac sa treaca timpul mai repede sa inceapa scoala? Am la scoala o problema de rezolvat.

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Incearca sa ai tot timpul ceva de facut deoarece asa timpul trece mai repede.Atunci cand te plictisesti ti se pare ca trece o vesnicie pana incepe scoala.P.S. Stiu cum e...

7 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Adica ce... vrei sa faci abracadabra si sa te teleportezi in 13 sep. sau ce?

| LifTwist a răspuns:

Asculta muzica, plimbate, distreaza-te...

| InspectorulTPU a răspuns:

Te ingheti timp de o luna si apoi cand te dezgheti esti nou-nouta

| BETTYNA a răspuns:

Nu te mai gandi la scoala sau la cat de mult astepti sa inceapa scoala,
fa altceva distreaza-te, joaca-te, bucura-te de vacanta!
pa pa

| vally1234 a răspuns:

Mai bine nu iti doresti asta laughing astepti cei asa rau.Si in plus ce copil siar dori sa inceapa scoala -.-.

| Kamakura a răspuns:

Alege din variantele:
1:dormi mult
2:te duci in tabara
3:te plimbi prin oras
4:stai la calculator
5:nu exista 5
6:imi dai funda
7sadvarianta scumpa)iti iei un joc mare daca ai frate (EX:masa biliard masa de fotball de tenis ETC)
8:te duci la mare
9:te uiti la televizor
10:te joci cu cainele sau pisica (daca ai)
Unele modalitati inutile le-am pus ca sa fie 10 modalitati fix.

| vanessica2011 a răspuns:

Fa ceva distracriv: du-te la plaja,la munte,da o petrecere,iesi la plimbare, joaca un joc online, viziteaza o prietena etc. Fa ceva ce iti place tie foarte mult si timpul o sa treaca repede.