| cristidac a întrebat:

Cum sa fac un robot cu telecomanda

6 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

Cu o trusa de scule, imaginatie si cunostinte in domeniutongue

| Georrggy a răspuns:

Nu mai bine cumperi unu'?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Muncind.

| bogboy101 a răspuns:

Cum poti sa-l faci ai nevoie de un aparat de radio-comunicatii ca la masinutele cu telecomanda telecomanda cu frecventa potrivita softul daca vrei sa fie mai SF si multe cunostinte si mai important mult timp. Funda?

| Arcani a răspuns:

Pai ca sa faci asa ceva e imposibil deoarece ai nevoie de aparatura sofisticata si trebuie sa studiezi robotica. Daca chiar vrei sa faci unul poti merge la facultatea de mecanica.