| Addaa a întrebat:

Cum sa fiu superstar free pe stardoll?

41 răspunsuri:
| Ioananmt a răspuns:

Pai dupa 2, 3 zile ta fac producatori superstar dar dupa aceia singura solutie e sa iti faci card de credit pentru internet sau daca ai si mai bine si depinde cum vrei de 5 stele sau 1 stea aste costa intre 100 lei... 200 lei sper ca te-am ajutat

| Alecsizz a răspuns (pentru Ioananmt):

Cum adica te fac producatorii superstar?

| Ama2001 a răspuns:

Lady popular e o porcarie! Si are si ss da nu stiti voi! Yo m-am jucat un an!

| musa121 a răspuns (pentru Ama2001):

Ia dreptate

| SilaghiGyongyi a răspuns (pentru Ama2001):

Da care unu sau lady popular fashion arena ca aci ii vb de stardoll?

| aumih16 a răspuns:

Nu e asa de simplu sa ajungi superstar e mai simplu sa obtii starcoins decat stardollars!

| aumih16 a răspuns:

Gratis nu se poate si hack nici atat ca poti ramane fara cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu eram o fata care era innebunita dupa stardoll...stii nu ai cum sa fii superstar free.doar daca iti faci cont nou si o sa-ti dea o zi de superstar pe gratris! poti sa-ti cumperi haine sa-ti mobilezi casa cu lucruri de superstar.si daca vrei haine pe gratis incearca thestardollinsiders si stardoll top designers. da mai bine te-ai lasa de el ca mine...am gasit un site asemanator dar mult mai fain si nu exista superstar! are oras, piata, mall, locuri de munca, parc si chiar discoteca! se numeste lady popular.incearca, o sa te distrezi garantat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu de ce nu merge saitul stardoll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SuperStar poti fi doar daca platesti. Si am gasit si eu jocul LadyPopular si nu iti recomand sa joki. E cea mai mae porcarie. exista si acolo ss si trebuie sa platesti si acolo asa ca nu incerca. Doar daca iti iei lucruri gratis iti faci fain in casa dar fara ss. daca vrei sa te ajut cautama numele meu este Chooryna. 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular e un super joc si apr nu poti fii ss pe gratis dar eu am rugat pe o fata ss sa ma faca si m-a facut!

| Alecsizz a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cum te poate face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poti face ss pe stardoll gratis am cautat si eu foarte multe solutii si m-am lasat si in legatura culady popular am jucat si eu si nu mi se pare o porcarie dai bani doar daca vrei diamante dar poti trai si fara ele

| Skypee a răspuns:

Nu poti sa fii superstar free pe stardoll, dar daca vrei sa te faci trebuie sa platesti cu credit de pe telefon, carte de credit etc. Funda?

| musa121 a răspuns:

Nu poti fi free ss am incercat si eu dar nu am putut daca vrei sa ai mai multi stardolari intra pe www.stuffpoint.com si fa-ti cont.mai interesaza-te tu despre acest site sper ca ti-am fost de ajutor

| cosminaaly a răspuns (pentru musa121):

Trebuie sa platesc daca imi fac surffpoint?

| musa121 a răspuns:

Vezi ca pe site trebuie sa faci activitati casa a destui bani pe site casa cumperi stardolari

| AmaliaAlice a răspuns:

Eu sunt ss pe gratis. Daca vrei, trimite-mi prin email numele contului si pass si te fac imediat si cu bani.

| AmaliaAlice a răspuns:

Adresa de email e laura_daniela44@yahoo.com

| Andreea_Bratu_1994_EMjR a răspuns:

Pai eu sunt ss free pe stardoll. trimite numele si pass aici: bratu_andreea_florentina@yahoo.com si vb te fac ss free

| RobertaChan a răspuns (pentru Andreea_Bratu_1994_EMjR):

Auzi, inca mai faci superstaruri gratuite? Daca faci, iti dau un cont de nivel mic, ca doar asa am, sa ma faci ss gratuit...

| sims3titi a răspuns:

Nu poti din pacate.Eu as vrea sa fiu pe gratis doar ca nu merge!

| HyunaKimfan a răspuns:

Daca nu stiati poti sa castigi status de roialty la concursurile de miss.si daca ai status de roialty automat ai status de superstar.nu mai spuneti ca nu e free status de superstar.

| Adelina135 a răspuns:

Trebuie sa castigi diferite concursuri in care specifica ca 1 loc superstar sau 2 loc superstar sau 3 loc superstar! intelegi? viziteaza-ma:ma numesc Fiffy113! happy

| Bethy3 a răspuns:

Pai...eu ma joc de ceva vreme pe stardoll si ca sa fiu superstar si sa am foarte multi bani, transmit 2 euro de pe telefonul mamei sau al meu si dupa aia imi cumpar tot ce vreau.

| piersicadulce2 a răspuns:

N-are cum, ca altfel ei n-ar mai pr.bani! eu sunt ss! cu bani! daca-r fi si pe moca cu ce s-ar alege ei? le trebuie bani ca sa mentina siteul pus in functiunr! LOOOOOOOOOL!

| RobertaChan a răspuns (pentru piersicadulce2):

Inca te joci? Si daca te joci, dai conturi la schimb...Am un cont cu 70 sd stransi de mine pe care i.am facut fara sa dau bani

| Elena_Bianca_1987 a răspuns:

Nu stiu

| alex12374 a răspuns:

Eu ma joc stardoll de doi ani pe el ma cheama verypandamov si nu poti deveni ss pe gratis dar dupa cateva zile iti dau o zi de superstar eu una am platit sa ma fac si am si centru de cariere si tot ce vrei daca vrei chesti gratis intra pe htgf de pe google

| Silaghi_Tiya_1997 a răspuns:

Poti fi daca intri acum si vezi la ceva milion users si dai click si iti apare mai jos ss pentru o zi dai click da e valabil numa pentru o zi si la cumparaturi dar e gratis... sper ca te-am ajutat

| Ionita_Mara_1996 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=l2APmfea4xw
uite aici, poate ti-am fost de folos...mie mi-a mers. Funda?

| maurysymo a răspuns:

Nu stiu

| YuLyPuNkReD2002 a răspuns:

Nup exista free nup numa daca platesty!

| Simonamonika1 a răspuns:

Afla aici ::::::http://stardollhelpro.blogspot.ro/.......html.Este super simplu pe mine chiar m-a facut poti sa iti dai datele fara probleme e super fata asta.Nu o sa regreti!:-D O:-)

| Cristea_Cristina_1914 a răspuns:

Nu stiu