| M4RK a întrebat:

Cum sa imi pun melodia care o ascult pe pc la status pe mess?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Nu trebuie nici un program.
Fa-ti un Playlist in Winamp.CLick pe Playlist - Playlist Preferences -General purpose - Yahoo! Messenger Now Playling...
Succes!

12 răspunsuri:
| M4RK explică:

Si care e ala?
eu am mess 9tongue

| M4RK explică:

Ms ramona ai fundita tonguetongue

| RamonaMn a răspuns:

@marc3ll Multumesc. laughing :*

| Casiana a răspuns:

Merge sa iti apara titlul cand asculti muzica de pe yahoo...Incearca sa dai sus la MESSENGER-PREFERENCES-YAHOO! MUSIC si selectezi de acolo ce vrei...Altcumva nu cred ca merge...Succes!

| .-RaZvY-. a răspuns:

Pai, exista un program, dar acela merge doar la Messenger 8 straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut la yahoo la preferince la yahoo music si nu merge... ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce mess ai?
10, 9, 8?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am incercat asa... da dupa aia mi-a spus cineva ca trebuie sa downloadez un link...si sa-l bag in winamp.si pe urma dai la optiunile din winamp.si iti apare melodia la statusul messengeruluiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe melodic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma poate ajuta va roooog

| messokro a răspuns:

Yahoo! Messenger are propriul sau plugin il poti descarca de aici : http://aplicatii.messok.ro/......messenger/ sau de pe pagina oficiala : http://messenger.yahoo.com/plugins/view/4001/

| AlexOltiii a răspuns:

Eu nu stiu cum sa fac sannumi mai aparax(crying