| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi conving prietena cea mai buna sa iasa afara? Zice ca nu stie daca iasa ca ii e lene I don't want to see, dar afara sunt 27 de grade si as vrea sa ies cu ea. Ce argumente sa-i spun? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| cristianfrunza a răspuns:

Ca ii dai o inghetata la cornet!

4 răspunsuri:
| Kristelle a răspuns:

Gandeste-te la ceva, ce ii place sa faca in aer liber si poti sa te folosesti de asta.

| Lolll a răspuns:

Spune-i ca o sa va distrati ca o sa faceti ceva atragator pentru ea.Nustiu ce ii place sa faca.Mergeti si va plimbatii sau mai cheama pe cineva cu voi mergeti in parc.Stiu eu.
Succes!

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

1)Mituesteo cu 5-10 lei happy
2)Spune-i ca ve-ti face ce vre ea sa facetiwinking
3)roaga-te de ea pana ce te da afara din casa happy happy happy

| sanda97 a răspuns:

Spune-i ca poate vrei sa-i spui ceva foarte important