| AndreYutzUU a întrebat:

Cum sa-mi pun o poza la profil? Dau la editare profil, pun data, poza, dau salveaza profil, spune acolo sus ca a fost modificat.Si cand intru sa vad imaginea, nu aparesad, dau funda,+ voturi la inteligent amuzant si folositor.

7 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Asa e si la mine, nu-ti fa griji trebuie sa apara in curandwinking

| AndreYutzUU explică:

Merge! va multtumesc tuturor, o sa dau la toti voturi!winking

| Tamiki a răspuns:

Si mie mi se intampla asa. NU-ti fa griji, intr-o saptamana maxim o sa aparawinking.

Funda?big grinpuppy dog eyes

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai tie nu iti apare, dar daca o sa lasi vreun' rasp la o intrebare o sa iti apara poza.nici mie nu'mi aparea prima data.
St linistit ca posza se salveazabatting eyelashes.

Răspuns utilizator avertizat
| PoWRObert a răspuns:

1. pune o poza mai mica
2. asteapta putin pana se incarca fotografia ( 2-4 min)
3. dupa ce s-a incarcat, salvezi, dar nu apasa ''inapoi''
4. da pe "vizualizare profil"