| NoGames a întrebat:

De ce nu mi se salveaza imaginea de la profil? Eu am dat sa mi-o salveze de la editare profil, dar dupa nu mai apare. De ce?!

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Buna. O sa-ti apara. De obicei asa dureaza, mai mult.
Inseamna ca site-ul este cam aglomerat sau poza ta are dimensiunile cam mari. Incearca sa o mai micsorezi putin.
Uneori dureaza intre 10- 60 de minute sa apara poza, sau uneori chiar mai mult. Dar va aparea pana la urma. :)

Si oricum, se vede poza aici, nu la profil: http://i.imgur.com/GInn5.jpg

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Uneori mai poate dura. Mai astepta dupa care mai incearca. Dar vad ca ai o poza la profil acum.

| EvangelineDS a răspuns:

Dureaza mai mult la mine a durat cam o zi sa-mi apara poza la profil dureaza mai mult atata tot

| NoGames explică:

Da aici si mie imi apare, dar la profil nu. Oricum e mai bine decat nimic big grin.