| BUBULINA a întrebat:

Cum salvez un cd (track) in pc?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Iti trebuie un program gen "mp3 grabber". CD-urile track sunt protejate contra copierii (drepturile de autor), ceea ce face imposibila copierea cum au zis "expertii" de mai jos (copy paste). Programul de care spun eu practic "rupe" acea protectie contra copierii si transforma track-urile in fisiere mp3. Bafta.

| seby005 a răspuns:

Clic drepta pe cd copy si clic dreapta paste unde vrei sa-l salvezi

| bboy a răspuns:

Eu am facut acum ceva vreme cu windows media player dar nu mai sti cum am dat. incerca pe acolo poate gasesti. O sa mai incerc si eu si daca gasesc te anunt.

| needyou a răspuns:

My computer >cd rom >copy>paste
cred big grin