| low.edit a întrebat:

Cum scap de hi5 beta? need help happy.

9 răspunsuri:
| Giuly_3112 a răspuns:

O sa ti se apara in Start un anunt din-ala in locul sugestiilor de prieteni, in care o sa va intrebe daca vreti sa incercati noua versiune de Hi5, cea in care nu mai merg introduse coduri in profil. Daca activati acea versiune nu o sa va mai puteti intoarce inapoi la hi5-ul vechi, si ramaneti cu acela.

Toate codurile din profil vor disparea iar skinul va fi cel standard de hi5. Desi voi nu o sa va mai vedeti skinul bagat din coduri, sau alte chestii pe care le-ati facut din coduri, cei care nu au activat noua versiune cand vor intra pe profilul vostru vor vedea skinul si ce mai aveati voi din coduri pe profil inainte sa activati optiunea aceea. Adica nu vor vedea noul hi5 pe care l-ati activat daca ei sunt inca pe versiunea veche, asa ca vad profilul vostru cum era inainte sa activati noua versiune.
Daca totusi ati facut prostia sa il activati, scrieti-le celor de la hi5 la adresa asta: * La What type of abuse are you reporting? alegeti Other reason
La Profile address of the member you are reporting scrieti None, I have other problem
* Scrieti in continut By mistake I activated the new beta version of hi5 and I dont’t like it because I can’t use my css codes. Could you please deactivate it? I want to go back to my normal version of hi5.

| cosmon a răspuns:

Nu mai poti. Cel putin asa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trimiti un email celor de la hi5(in engleza)prin care le comunici ca vrei sa revii la fostul hi5happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti scrie aici:
http://server.iad.liveperson.net/....../escalate! PAGETYPE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de cont e simplu si eu am trecut pe acolo intri pe profil si dai clik pe Acoun sau pe Cont sus in dreapta si jos iti apare anulare cont dupa aia iti mai apare aproape tot asa si dai pe anulare cont si astepti si gata! sper ca o sa-ti fie de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu. mie automat mi sa acctivat hi5 betaangry si nu-mi place. e najpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s`a activath automat hi5 beta .am dath msj laa hi5 support dar. ce fack cu codul ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este usor dai acont si zice anulare dai acolo si mai inti pare odatat si sai

| DoctorInFemei a răspuns:

Iti faci upgrade la gamma. sau downgrade la alfa. cu placere