| IlKvK a întrebat:

Cum scot pe cineva din lista mea de Ignore de pe messenger?

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Intri in Messenger>Preferences>Ignore list> si apoi dai click pe cel/cea pe care vrei sa-l/s-o scoti de la ignore si dai REMOVE. Asta e tot happy

6 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

Deci deschizi messul.
Sus scrie Messenger
Dai click acolo
Apoi dai la Preferences.
Pe urma dai la ignore list
dupa aceea
acolo iti apare o lista dai click pe id-ul care i-ai dat ignore
apoi dai remove
pe urma apply si dai ok
pe urma dai la adugarea unei persoane
si adaugi id-ul
pe urma persoana iti da accept. happy
Imi dai funda? Plz!

| acdcfan a răspuns:

Deci intrii sus in stanga unde scrie ''Massenger'', apoi dai ''Preferences". In stanga o sa-ti apara o lista unde este scris si "Ignore List''. Intrii acolo, dai click pe id-ul respectiv si apoi dai ''Remove".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca jos apare adress book.si scot de acolo. daca mai intra dai report spam. ignore list si gata

| fender92 a răspuns:

Salut, intri sus la Messenger, Preferences, Ignore List, Alegi persoana si dai Remove... Fundita? big grin

| NoLimiT_6750 a răspuns:

Deci deschizi messul.

Sus scrie Messenger

Dai click acolo

Apoi dai la Preferences.

Pe urma dai la ignore list

dupa aceea

acolo iti apare o lista dai click pe id-ul care i-ai dat ignore

apoi dai remove

pe urma apply si dai ok

pe urma dai la adugarea unei persoane

si adaugi id-ul

pe urma persoana iti da accept.