| cipri08 a întrebat:

Cum se fac subtitrarile? Nu ma refer la traducerea propriu-zisa...Ma refer la timpii care compun subtitrarea...Stiti vreun program care sa ajute la "construirea " unei subtitrari?

2 răspunsuri:
| benid a răspuns:

Si eu am fost uimit odata si am dorit sa vad cum se fac subtitrarile cred ca sunt niste... care le scrii inainte de fiecare replica si apoi scrii replica eu cred ca o poti schimba. poate sa fie mai complicat nu stiu astept si eu raspunsul