| Ho1 a întrebat:

Cum se face ca data, luna, anul de nastere sa nu apara pe profil (facebook)(sa fie ascunsa?
funda!

Răspuns Câştigător
| Sebyk14 a răspuns:

Dai in setari la("Informaţii de bază") dai "editeaza" si unde scrie data ta de nastere (a doua rubrica) dai pe sageata de sub data si acolo selectezi ultimul.
(Don't show my birthday on my timeline)

3 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Intri acolo unde editezi si in dreapta este o roata, ei apesi acolo si alegi doar eu

| Generalul a răspuns:

Din steluta - Setarile contului - acolo poti seta cine poate vedea informatiile despre tine

| DeepTrance a răspuns:

Din setarile contului. sau intri sa editezi despre tine. si aoclo la data poti selecta sa fie publica sau prieteni, sau doar tu!