| madutzaa19 a întrebat:

Cum se face cardul de masa pentru nunta? alea ce se pun pe masa cu numele mirilor si pe spate sa scrie ceva citat frumos...etc...

1 răspuns:
| zeenath a răspuns:

Ai doua variante!:D ori ti le fac eu ori ti le faci tu!;) daca vrei sa le faci tu si in functie de forma care vrei sa o dai, poti sa o faci simpla ca si cum indoi o foaie in doua si apoi o intorci invers pentru a avea stabilitate, ori o faci tip calendar de birou! pentru. ai nevoie de hartie cartonata potrivita pentru imprimanta care o ai ( atentie la culorile nuntii)!, foarfeca, banda dublu adeziva, foarfeca, liniar si optional un craft puncher si niste panglicute de organta sau satin!:D Voila! eu deja le vad gata facute!;) vezi pe blogul meu, eu mai ac si marturii de nunta/botez sau ambalaje pentru marturii de nunta!;) sa nu te sperii de preturile afisate, sunt foarte negociabile!;) www.angelahaq.blogspot.com