| κλάους a întrebat:

Cum se face Ouija Board? Este un tutorial video sau text?happy

3 răspunsuri:
| κλάους explică:

@liliana096 Sti? Curiozitatea e mare! Mi-am propus eu cu un coleg sa o folosimhappy Si na...App.pe carton nu merge oare?happy

| liliana096 a răspuns:

Pai,presupun ca trebuie sa iei o placuta de lemn scrii pe ea abcde...1234...si mi se pare ca si da sau nu.(asa am vazut undeva)si trebuie sa ai un indicator.dar daca nu te superi la ce iti trebuie? si eu sunt pasionata de chestii stranii, fantome etc.(pentru ca mi s-au intamplat niste chestii ciudate)