| Glasgow a întrebat:

Cum se numea emisiunea aia de pe National TV? Aia din Spania, cu ceva jocuri funny. Concurentii trebuiau sa treaca peste busteni, sa se lupte cu un taur. Era acum 2-3 ani.
Mersi happy

4 răspunsuri:
| SăcsyLlamă a răspuns:

Am urmarit-o, dar chiar nu mai stiu, zi-mi si mie cand aflii. Pana atunci, uite-te pe sport.ro la Razboinicii Luminii la ora 20:00, e asemanator, doar ca e cu japonezi.

| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

Imi placea la nebunie! Ma uitam mereu la ea! Insa nu stiu. a trecut mult timp! Insa as vrea sa o vad din nou si din nou. big grin [ Cu cine tine-ai? ]

| Florin2494 a răspuns:

Grand prix spania.asa se numea. daca nu gasesti uite aici http://www.youtube.com/watch?v=krxzXIrqlTU.