| madalinutza a întrebat:

Cum se poate face poza mai clara? In Photoshop sau alte programe. Hi5-ul strica mult poza, dar totusi la unele fete asa clare sunt. Cum editeaza asa?sad

Răspuns Câştigător
| dada_2571 a răspuns:

Ideea e sa nu editezi deloc.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Incearca PhotoscapewinkingPoti sa faci poza mult mai clara happySau mai luminoasa love struck
Bafta!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici răspunsul clar și răspicat http://bogdanblog.dap.ro/hi5-ul-strica-poza/2010/02/!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe mata

| lalaliela a răspuns:

Trebuie sa o micsorezi.happy. Incearca Photobucket. Nu trebuie instalat. Unele poze sunt prea mari pentru Hi5 si de asta le strica. happy

Succes:*.

| danzel99 a răspuns:

Hoola madalynutza daca vrei sa faci poza mai clara iti recomand
PHOTOINSTRUMENT... dar la momentul in care vrei sa salvezii poza nu te lasa pentru ca trebuie sa introduci un cod de inregistrare :daca nul gasesthii contact mee reparu_danyel@yahoo.com. bye bye

Întrebări recente