| Beatricee a întrebat:

Cum se procedeaza cu (,) coletele postale? FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Uite aici:
http://www.posta-romana.ro/services/colete-postale-interne_9
Sper ca ti-am fost de ajutor;)

1 răspuns:
| spaikizz a răspuns:

Beatricee, eu nu te pot ajuat cu coletele postale, dar iti pot da un sfat. "Cu coletele" nu este cacofonie pentru ca nu formeaza nici un cuvant urat. Nu toate combinatiile de genul sunt cacofonii decat cele care formeaza (ma scuzati): " ca catarama" sau "ca camasa", "ca Cristina" etc. Ok?

Nu te supara ca ti-am zis, dar trebuie sa se clarifice o data problema aceasta!