| Puffulets ♥ a întrebat:

Cum se schimba parola de la messenger? Ca am uitat.

Răspuns Câştigător
| LOVEsick a răspuns:

Intri pe mess, te duci sus la Messerger, apoi My account info ( te loghezi daca e necesar ) si vezi ca scrie Change my password. Siiiiiiiii schimbi parola big grin

14 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Intri sus la messenger apoi my account si change your password.:d

| Baiaaanca a răspuns:

Dai sus la Messenger, la My Account Info, la a treia coloana Sign-In and Security la Change your password. Succes!

| Bianca206 a răspuns:

Intrii sus la messenger->my account infhirochange your password, si de acolo cred ca te descurcihappy

| Alecsanndraa a răspuns:

Te duci acolo sis la messenger si apoi dai my account info

| Alecsanndraa a răspuns:

Te duci acolo sUs la messenger si apoi dai my account info

| eu..sh doar eu a răspuns:

Pai dai akl sus la yahoo.sh ii sectiunea "my account info"
dai akl sh apoi trebuie sa iti scrii id'ul sh parola
apoi ii akl mai jos:"sign-in and security" iar dedesubt scrie "change your password.sh scrii akl ce parola noua vrei.sh gata
fundita?big grin

| neynya_4078 a răspuns:

Iti schimbi parola de la yahoo-mail si automat se schimba si cea de la mess.

| escroaca a răspuns:

Te duci la messenger apoi la my accoconut info si gta :X

| Giulia_7302 a răspuns:

Acolo sus, unde iti pus statusul, ai ma jos un "plic"
Dai acolo, pe plic.
In partea dreapta, ai Options.
Dai pe options.
Apoi dai la al treilea : more options
In partea stanga ai account.
Dai acolo.
Dai apoi la Create extra email adress.
Iti scrie acolo ID-ul si parola de acum.

In rest, de descurci si tu

| proastalenesa a răspuns:

Din câte ştiu eu, de la "Forgot Password", din partea de jos a ferestrei de mess ( inainte de a te loga).

| proastalenesa a răspuns:

Ah, mersi şi eu pentru răspunsuri...se pare că nu am dat unul tocmai bun...sad

| EANS a răspuns:

Intri in optiuni si scrie pe undeva,, setup cont'' si mai departe scrie parola

| esperar a răspuns:

Messenger - My Account Info si vezi acolo ca ai sa iti schimbi parola. Iti apare Password si New Password