| andreeaaa1 a întrebat:

Cum imi pot schimba parola la messenger daca am uitat raspunsul la intrebarile acelea? scuztai categoria e cea mai populata
fundita

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ai cum. Doar sa iti aduci aminte raspunsurile la intrebari. Imi pare rau! Am trecut si eu prin asta, doar ca eu mi-am amintit parola.

| PinkTerror a răspuns:

Pai in principal eu tin minte ca iti trebuie parola deci daca ai stii parola ai intra si ai schimba de pe yahoo. nu o sa stau acum sa te invat sa schimbi o parola doar asa... you might use it for evil big grinlaughing

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pai daca tot suntem la aceasta categorie uite cum facem : noi iti spunem cum sa ti schimbi parola iar tu nu ne dai funda ne su.gy pu.la happy ca suntem la dragoste si sex happy

asa mi se pare normal happy

deci?

| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic pe avatarul tau\account info\introduci parola actuala\sign in\in stanga sus change your password

| baby_4423 a răspuns:

Nu iti trebuie raspunsul la intrebarile alea dai sus la messenger dai my account info si gasesti acoolo change my passward funda? plzz

| baby_4423 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa stiti parola curenta (adica parola buna, asociata ID-ului de yahoo messenger).

Atentie! : parola de Yahoo! Messenger, reprezita de fapt parola contului dumneavoastra de Yahoo! (Yahoo! Mail, Yahoo! 360°, Yahoo! etc. …).

Schimbarea parolei : Yahoo Account () –> in caseta de logare introduceti ID si parola —> ajunsi in pagina "Review My Account Information", aveti undeva sub "Yahoo! ID Card" o optiune de schimbare a parolei. Click pe Change Password –> introduceti parola actuala (Enter your Current Password), dupa care de doua ori noua parola aleasa de dumneavoastra pentru contul de Yahoo!

Parola contului de Yahoo! trebuie sa contina minim sase (6) caractere si ea poate fi formata din combinatii de litere, cifre si caractere speciale, cum ar fi : +,?, * …etcv

funda plllzzz

| BaLoNaSh12 a răspuns:

Intra-ti pe mess si vezi ca scrie acolo sus in stanga (cum te uiti la ecran) "Mesenger", dai pe el si o sa iti apara o lista, dai pe "al cincilea rand din lista aia, pe " My Account Info", trebuie sa te lochezi, adica scrii parola si sa iti apra niste chestii cu setarile de la messenger-ul tau si cauti acolo si o sa gasesti "Change your password" dai pe el si schimbi parola.winking Sper ca te-am ajutat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad din statisticile de referrer cautari , ca sunt multi care cauta raspunsul la aceasta intrebare (in limba romana) , Cum post schimba parola la Yahoo! Messenger?
In primul rand , trebuie sa stiti parola curenta (adica parola buna, asociata ID-ului de yahoo messenger).
Atentie! : parola de Yahoo! Messenger, reprezita defapt parola contului dumneavoastra de Yahoo! (Yahoo! Mail, Yahoo! 360°, Yahoo! etc. …).
Schimbarea parolei : Yahoo Account () –> in caseta de logare introduceti ID si parola —> ajunsi in pagina "Review My Account Information", aveti undeva sub "Yahoo! ID Card" o optiune de schimbare a parolei. Click pe Change Password –> introduceti parola actuala (Enter your Current Password), dupa care de doua ori noua parola aleasa de dumneavoastra pentru contul de Yahoo! .

Parola contului de Yahoo! trebuie sa contina minim sase (6) caractere si ea poate fi formata din combinatii de litere , cifre si caractere speciale , cum ar fi : +, ?, * …etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad din statisticile de referrer cautari, ca sunt multi care cauta raspunsul la aceasta intrebare (in limba romana), Cum post schimba parola la Yahoo! Messenger?
In primul rand, trebuie sa stiti parola curenta (adica parola buna, asociata ID-ului de yahoo messenger).
Atentie! : parola de Yahoo! Messenger, reprezita de fapt parola contului dumneavoastra de Yahoo! (Yahoo! Mail, Yahoo! 360°, Yahoo! etc. …).
Schimbarea parolei : Yahoo Account () –> in caseta de logare introduceti ID si parola —> ajunsi in pagina "Review My Account Information", aveti undeva sub "Yahoo! ID Card" o optiune de schimbare a parolei. Click pe Change Password –> introduceti parola actuala (Enter your Current Password), dupa care de doua ori noua parola aleasa de dumneavoastra pentru contul de Yahoo!

Parola contului de Yahoo! trebuie sa contina minim sase (6) caractere si ea poate fi formata din combinatii de litere, cifre si caractere speciale, cum ar fi : +,?, * …etc.

[sper sa te ajute]

| Crystyana_1009 a răspuns:

Pentru a schimba parola la messenger trebuie sa:
1.intri pe mess
2. dai sus la messenger
3.my account info si yes (daca iti apare daca nu continui)
4.Iti scrii parola recenta si dai sing in
5.change your password
6. scrii parola recenta
7.scrii noua parola
8.repeti noua parola.
Sper ca te-am ajutat.

| IXDaViDXI a răspuns:

Intri pe yahoo si dai pe am uitat parola

| Leoo_Leoo_1992 a răspuns:

Paaaaa