| mm_2126 a întrebat:

Cum se va numi serialul pe pe ACASA TV, care apare din toamna, in care joaca radu valcan, madalina draghici si diana dumitrescu. credeti ca va fi fain? va veti uita?

4 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Nu stiu cum se numeste si nici nu ma intereseaza! Atat timp cat cei de la acasa nu vor alege actori de calitate cu niste studii, telenovele vor ramane la fel de seci si de oribile! Sunt tineri cu talent si nu gluma, dar nu, ei l-au ales pe Radu, care pur si simplu s-a trezit actor peste noapte! Si mai sunt cazuri multe printre,, actorii" ce joaca in telenovelele romanesti!

| cmm a răspuns:

Cei de la MediaPro nu au spus titlul telenovelei, dar coloana sonora va fi melodia iubesti un vis. S-ar putea sa aiba legatura cu titlul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste doar ca ma voi uita si cred ca va fi tare fain!

| alexandra_4357 a răspuns:

Iubeste un vis si cauta pe youtube mel cu acelasi nume