| Kenny a întrebat:

Cum sterg un cont de pe blogger?[ daca se poate ].big grin

8 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Faci cum a spus azu.kiid, dar nu o sa se stearga imediat. Dupa 90 de zile se sterge complet. E o masura de siguranta, in caz daca te razgandesti. De fapt, daca vrei sa-ti faci alt blog, nu e nevoie sa-l stergi, ci doar sa-i schimbi numele si gata.

| Lyss . a răspuns:

Intri in panoul de control. Setari -> Stergere blog xD.

| Bbbloxber a răspuns:

Pentru a şterge contul dvs. Google, inclusiv blog-urile, conectaţi-vă la pagina de pornire Conturi Google. După ce vă conectaţi, faceţi clic pe linkul "Editare" de lângă lista "Serviciile mele" şi veţi ajunge într-o pagină care vă permite ştergerea propriului cont. Reţineţi că ştergerea unui cont implică ştergerea tuturor serviciilor Google asociate cu acest cont, precum profilul dvs. Orkut, pagina dvs. iGoogle şi blog-urile dvs. Blogger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exact cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lyss ne'ai explicat doar cum se sterge un blog, nu contul blogger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu un cont blogger, pe acelasi cont de google am avut si de youtube si de blogger si de altele, asa ca mi-am salvat tot ce am avut pe youtube(nu prea mult)si pe blogger nu mia mai trebuit nimic pentru ca mi-am facut site (gata cu blogger mai bine pe appacheetongue)apoi am sters contul google, cand il stergi la final iti zice sa selectezi tot ceti da(blogger, youtube, igoogleetc)pe ce ai u cont(pentru ca trebuie sa fie de acord cu toate alea de la final)apoi dupa ce l-ai sters, poti sa-ti faci altul, si un alt cont de youtube, cu acelasi nume, si iti postezi tot ce ai avut pe youtube(in cazu ca nu ai 50-100 de filme pentru ca dureazabatting eyelashes... sper ca team ajutat...byewave

| maftei a răspuns:

Ce naiba ca si eu ma chinui cu asa ceva si nu merge sters mie imi aoare mereu pe monitor si mi se anteapa cu tot cu mause asa ca nu mai stiu ce sa fac nici eu

| DdiiiAa a răspuns:

Eu foarte simplu am inlocuit daele mele cu unele false.alt nume alt id(unul veki)...etc...e mai simplu decat sa-l stergi si sa astepti o gramada sa se stearga de pe site FUNDA?