| biankaby a întrebat:

Cum sterg un prieten de pe Facebook? Help!

16 răspunsuri:
| lolo23 a răspuns:

Pai intri la profilul tau ( sus in dreapta si dai click pe numele tau big grin)-> iti apare sub poza ta, mai jos "Prieteni" si dai la "afiseaza-i pe toti"->dai click pe prietenul pe care doresti sa il stergi ->si gasesti sub chenarul( ca sa zic asa) "Prieteni", Scoate din lista de prieteni big grin-> dai click acolo si gata l-ai stersbatting eyelashes
Sper ca te-am ajutat!winking funda?

| lolo23 a răspuns:

Pai intri la profilul tau ( sus in dreapta si dai click pe numele tau big grin)-> iti apare sub poza ta, mai jos "Prieteni" si dai la "afiseaza-i pe toti"->dai click pe prietenul pe care doresti sa il stergi ->si gasestisub chenarul( ca sa zic asa) "Prieteni" , Scoate din lista de prieteni big grin-> dai click acolo si gata l-ai sters batting eyelashes
Sper ca te-am ajutat ! winking funda?

| Aiicha a răspuns:

Deci intri pe pagina lui, si jos in stanga intr-un chenar scrie unfriendwinkingdai clic dupa care dai remove

| madvideo a răspuns:

Dai ignore happy

| biankaby explică:

Bun...cum ii dau ignore atunci... fara misto dar n-am cont d f mult timp acolo si nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci te duci pe pagina lui si dai in jos. La un moment dat iti apare in stanga,, Scoate din lista de prieteni,, dai acolo.
sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pay te duci pe 'profil, apoi dai 'contul meu' si dai 'editare prieteni' e foarte usorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi te duci in profilul persoanei respective si in josul pagini scrie,, Scoate din lista de prieteni,,-si dai acolo. p. s prietenul a fost sters! sper ca te-am ajutatbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.4facebook.eu la cont si vezi acolo e in lb romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiam pana azi
dai la toti prietenii intri pe pagina celui pe care vrei sa-l stergi si dedesubt unde are el prietenii scrie scoate din lista de prietenii

| consilierindragoste a răspuns:

Te terorizeaza

Alte răspunsuri
| Costicea_Bogdan_1990 a răspuns:

Am si eu o intrebare cum stergi un prieten de pe facebook ok am vazut raspunsurile de mai jos da asta merge la un prieten care are profilu facebook fara coperta dar la un prieten ce are profil cu coperta nude gassc eu ignoru ca apare cam diferit

Alte răspunsuri