| AvalohAlyn a întrebat:

Cum te bucuri tu de viata? Ti-ai facut vreodata timp sau obisnuiesti sa admiri natura si sa te bucuri de un lucru simplu ca un curcubeu? Ca o floare? Cum va bucurati de viata?
https://www.youtube.com/watch?v=LlVhw8lF8tg

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salut! Viața este o binecuvântare de la Dumnezeu, și încerc să mă bucur de ea prin prisma lucrurilor simple și mărunte, deoarece consider că ele aduc cu adevărat fericirea în viața unui om, precum mersul la sfânta biserică, contemplarea naturii și a tot ceea ce este frumos, prietenia, ajutorarea semenilor, joaca cu animalele, și prin alte mici acțiuni pe care le întreprind. happy
Tu cum te bucuri de viață?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma bucur in viata ca am sa ajung sofer pe autotren si aia ma satisface, sa sofez multi km in viata mea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu-mi place sa ma "bucur".Imi place sa raman conservat, in suferinta...
Dar admir natura, iar gandul ca la moarte voi deveni una cu ea, mi-e de ajuns cat sa ma bucur.