| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Cum v-ati descrie pe voi in 10 cuvinte (adjective)?

Răspuns Câştigător
| AlexSadik a răspuns:

Sa vedem daca pot happy : ambitios, narcisist, superamuzant, matur dar in acelasi timp foarte copilaros, deschis(spun lucrurilor pe nume), dezordonat, artist(asta a sunat cam PFFFFF, nu conteaza) fericit(sa cunosc fete ca tine) big grin destept(in limita bunului simt) simplastic... cred eu acum primesc funda? sau macar o intalnire? laughing glumesc

37 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Prietenoasa
timida
retrasa
cuminte
matura
materealista
superficiala
optimista
sensibila
amuzanta

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Intelegatoare
miloasa
iubitoare
amuzanta
energica
foarte optimista
incapatanata
curioasa
isteata
si
inventiva!

| User a răspuns:

Sexos, bengos, bogat, posesor de casa, vila si masina, ochi albastri, inalt, blond, dragut, finut, plinut, prostut.

| Adina a răspuns:

-Sensibila
-Desteapta
-Amuzanta
-Incapatanata
-Rusinoasa
-Cuminticablushing
-Nebuna big grin
-Draguta
-Prietenoasa
-Geloasa.

| Jadis a răspuns:

1.amuzanta
2.malefica si foarte rea
3.confidenta
4. o prietena buna
5.intelegatoare
6.frumusica
7.foarte sadica
8.mofturoasa
9. obraznica
10.si cum zic toti: cea mai de treaba colegutza
daca va place de mine lasa-mi un mesaj :p

| shadovv a răspuns:

Cacanar, timid, fraier, misogin, insetat de dreptate, multe durere, multa fericire, destept, credincios, puternic (spiritual), cacasacar

| Meryem027 a răspuns:

Sincera, orgolioasa, inteligenta, darnica, posesiva, optimista, intelegatoare, iubareata, prietenoasa, naiva. happy

| deia a răspuns:

Narcisista, egoista, fitoasa, sociabila, intelegatoare, credincioasa, optimista, amuzanta, sensibila, visatoare.
Asta`s eu happy.

| Mary Marry a răspuns:

Buna!
Prietenoasa, amuzanta, copilaroasa dar in acelasi timp matura, timida, pudica, talentata(in arta, mai ales in muzica), sfatoasa, singuratica si DA CRITICARA laughing

| Eeeeeeeeeeee explică:

Sa va zic si cum sunt eu.
Deci:
Curioasă, încăpățânată, visătoare, un pic egoistă, speciala, draguța, zâmbitoare, timida, organizata și punctuala.
happy

| lowfive a răspuns:

Egoista, antisociala, solitara, politicoasa, ironica, invidioasa, desteapta, tacuta, introvertita, lasa.

| SunShine a răspuns:

Paihee hee

1.Glumeata
2.Inervanta
3.Suparacioasa(uneroihappy
4.Miloasa (foarte)
5.Sensibila
6. Darnica
7.Increzatoare
8.Foarte curioasahappy
9.Romantica
10.Egoista(uneori)

| Barbie331 a răspuns:

Pai cam asa:
Buna sunt Maria si sunt o persoana buna si draguta.
Sau asa:
Buna, frumoasa, desteapta, glumeata, nebunatica, hazlie, cuminte, emotiva(cu multe emotii), aiurita, de incredere.

La tine cum ar fi Eliana?

| Barbie331 a răspuns:

Buna, frumoasa, hazlie, desteapta, visatoare, aiurita, nebunatica, draguta, curioasa, amuzanta. La tine cum ar fi Eliana?

| daiannna_9951 a răspuns:

Egoista nesuferita nebuna ajutatoate credincioasa amuzanta libera
sincera naiva desteapta
Cam asa ma-descrie eu pe mine dar tu:*?

| BackAgainToTPU a răspuns:

Diabolica (nu rade, este exact adevarul, sunt cam rea si imi fac planuri cam rele devil )
Amuzanta
Imprastiata (Vrei o excursie in camera mea? big grin E gratis happy )
Nebuna ( Fac multe chestii ciudate)
Sensibila
si nu mai stiu, mi lene sa numar laughing

| sefata a răspuns:

Sincera, cuminte, dificila, simpatica, credula, orgolioasa, simpla, misterioasa, isteata, geloasa!

| PamPamRawwr a răspuns:

Asta-i greu, eu ma schimb non stop... dar exista lucruri care sunt neschimbate: draguta, sociabila, onesta, tupeista (spun verde in fata ce cred, daca cineva se supara, problema luiwinking:d), schimbat-oare, simpla, speciala (urasc lucrurile ordinare!), matura, prea ambitzioasa (nu ma las pana nu imi ating un scop!) shiciudata in opinia celorlaltzi...winkingasta-s eu si cui nu-i convine nu sta langa mine!

| eduard89 a răspuns:

Simpatic, glumet, sarcastic, narcisist, arogant, inteligent, ciudat, nebun, extremist, naiv

| toteusunt a răspuns:

Pai: simpla, timida, draguta, enervanta(uneori), de treaba, sentimentala, copilaroasa(uneori big grin), ametita(cu capu in nori), inteligenta(asa, cat de cat), sensibila(intr-o oarecare masura).

| Catiii a răspuns:

Narcisistahee hee
draguta
incapatanatatongue
posesiva
intelegatoare
glumareatahappy
sociabila
simpatica
prietenoasawinking

cam atathappy

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Buna
Optimista
Irascibila cand vreau si nu
Plangacioasa laughing
Prostuta
Neincrezatoare
Visatoare
Prietenoasa
Sperioasa
Inteligenta

| MisteriousMan a răspuns:

Salut... Eu sunt cam asa : crazy, amuzanta, prietenoasa, egoista uneori, tupeista, ironica; cand e cazul, descurcareata, sociabila, rebela, si... simpatica pooop

| ColOreDdrEaM a răspuns:

Amuzanta
Prietenoasa
Sentimentala
Talentata
Rebela
Inteligenta
Rea cand vreau
Buna la suflet
Curioasahee hee

| coconuts a răspuns:

Optimista, amuzanta, sensibila, firava, prietenoasa, sentimentala, pun la suflet, rea cand vreau, buna la suflet si curioasasmug

cred ca am pus 11laughing

| Aly_7975 a răspuns:

Orgolioasa, amuzanta big grin, spontana, sensibila, curioasa, intelegatoare, sufletista, optimista, ironica, si rabdatoare... Cam atat big grin

| Ðida a răspuns:

1. Sufletista
2. Amuzanta
2. Intelegatoare
3. Sincera
4. De incredere
5. Simpatica
6. Timida [cand cunosc o persoana noua]
7. Vorbareata [ cand deja cunosc persoana]
8. Rea [cand trebuie]
9. Seaca
10. Prietenoasa/Neprietenoasa

| kidu_6779 a răspuns:

Sa vedem...pe primul loc :Romantica.
Apoi: zapacita,
uneori visatoare,
realista,
hotarata,
naiva,
incapatanata,
ironica,
curioasa si sociabila.

Partea ciudata e ca unele se cam "bat cap in cap" sa zic asa dar asta sunt eu.rolling on the floor:-P

| LaLalaaa a răspuns:

Dragutza, amuzanta, sociabila, prietenoasa, de treaba, si cam atatbig grin