| Zipyღ a întrebat:

Cum va comportati dupa ce vi s-a intamplat ceva trist? Adica dupa despartirea cuiva sau altceva...moartea pisicii...

Răspuns Câştigător
| LorReen a răspuns:

Sunt trista mai tot timpul si... plang mereu, dar nu la chestii cu moartea pisicii sau ceva de genu`. Ceva mai grav gen:cand ma cert cu cineva la care tin foarte mult(prietenul/prietena/parintii), etc.straight face

2 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Tristente si plans, doar nu te iei de fund si sari in sus de fericire nu?!laughing

| Alesssiiia a răspuns:

Ce intrebare stupida!