| BUBULINA a întrebat:

Cum va incarcati "bateriile"?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin liniște, odihnă, relaxare, etc.
Pa, pa.

| Anonymus314 a răspuns:

Somn

| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey`

Prin placerile mele: plimbandu`ma, citind o carte buna si interesanta, odihnindu`ma, uitandu`ma la un film bun, raspunzand la intrebari pe TPU

Pa

| robertpaul a răspuns:

Ne retragem in coltul nostru intim,fara stres,fara graba,somn,un film, o melodie placuta, o conversatie cu cineva drag))))

| VeNN0m a răspuns:

De obicei fac ce imi place.Hoby-urile mele ori ascult muzica.Stau in pat la TV daca sunt obosit ori cateodata cand sunt stresat ma plimb.Incerca si tu sa faci una dintre chestiile asta si o sa te simti mai bine.winking