| Victoria a întrebat:

Cum va veti petrece Craciunul? Dar Revelionul?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Cand imi vad familia stransa in jurul unei meste, atunci, atunci sunt implinit...Sa mancam, sa radem, sa vorbim, sa ne amintim...
Tin minte acum cativa ani, era un frig afara si abia asteptam sa ajung acasa.Parca m-a auzit cineva...ca a inceput sa ninga cu niste fulgi mari.atat de frumos si de calm.incat m-au luat caldurile instantaneu. M-am asezat pe o banca intins pe spate(nu era nici dracu' la ora aia si pe frigul ala)si ma uitam asa in directia unui felinar cum ningea. a fost unul dintre cele mai frumoase momente din viata mea.

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ambele sarbatori le voi petrece in sanul familiei. Ne vom simti vine, vom glumi, ne vom distra cum stim noi mai bine.
Macar de sarbatori ar trebui ca toate familiile sa fie unite.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acasa, singura.Ca fi-meu se duce cu gasca, deci, ca mosnegii: televizor, nani...(lua-l-ar dracii de robotel cretin!).

| JeSa a răspuns:

Buna!, alaturi de cei dragi, precum familia si prietenii(neamuri-veri, amici)!, Pa, pa!

| User a răspuns:

In familie happy

| Kidu a răspuns:

Cu familia, la masa.happy

| NomberOne a răspuns:

Cu familia, acasa. avem un fel de traditzie.si mai este inca una:noi impodobim bradul numai seara, in Ajun.

| Luori a răspuns:

Neata :**
Craciunu` in familie la munteeeee

iar Revelionu` vreau sa il petrec singura sa ies din casa da` vad eu. oricum singura.

| Aurelia a răspuns:

Cum? Acasa...astfel mi-l petrec in fiecare an. Poate ca nu pare atat de interesant acest lucru, insa eu cred ca nicaieri nu-i ca acasa! Si cum asta este adevarat, nici Craciunul nu poate fi mai frumos petrecut decat acasa la tine, impreuna cu familia, bradutul impodobit cu ghirlande si globulete, mirosul de sarmale si fel de fel de preparate de Craciun, eventual vizionand un film frumos tot despre Craciun...in opinia mea, este atmosfera perfecta si pentru un "Craciun fericit", si pentru un Revelion fericit!

| IQOnly a răspuns:

Cantand colinde si multe altele.

| Alina_5575 a răspuns:

In familie ambele

| marykeira a răspuns:

O sa ma relaxez si o sa stau cu prietenii si familia-cei mai importanti pentru mine.

Răspuns utilizator avertizat
| kara a răspuns:

Craciunul, ca de obicei, in familie. Revelionul impreuna cu prietenii si, vom face si scurte iesiri pentru artificii. Profit de ocazie si urez de pe acum tuturor "Sarbatori Fericite" si "Un An Nou mult mai bun decat ecl care a trecut"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi ruga la servici pentru voi, sa fiti sanatosi si veseli tot anul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La serviciu ambele!laughing Fun, nu?

| Diana_7985 a răspuns:

Cu familia amandoua :X