| yloveyou1 a întrebat:

Cum vedeti voi Maturitatea? Scuze pentru categorie dar chiar nu stiu unde s-o incadrez aceasta intrebare.Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Cand observi schimbari in atitudinea respectivului : schimbari : alte ideei placeri vise bla bla bla.

| Stassy a răspuns:

Ba frate sa stii ca ii naspa de tatstraight face Intai gradinita,sau caminu,scoala,primara, gimnaziul, liceul, facultatea, serviciul, te mariti sau insori imediat faci nu stiu cati copii, trebuie sa'i hranesti si sa le inchizi gura aia dup aia iesi la pensie si te trezesti ca'ti fura aia banii..NASPA ma! E mai bine sa fii copil.dar oricum, tot mare o sa fiu si atunci o sa privesc lume prin alti ochi... OFFF

| ParadiseCaroline a răspuns:

O intrebare putin copilareasca dar maturitatea nu tine cont de varsta ci mai mult de educatie si personalitate si multe altele.Sunt persoane de 30 sau poate mai mult care nu au realizat nimic cu viata lor. Asa ca din pc meu de medere maturitate = dorinta de a te realiza in viata, de a avea vise si a lupta pentru ele, de a nu te complace si mult mai mult.