| usernamebpla a întrebat:

Cum vi se pare numele Simona? dar Ancuta? ...SINCER...nu se supara nimeni tongue!

11 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Sincer, Simona imi place love struck Ancuta nu prea. e cam copilaresc. Mai bine Anca love struck Dar cel mai mutl Simona love struck

| LuS[z] a răspuns:

Sumt simpatice dar Ancuta e cam de copil mic.MAI BIne Simona.

| Loly a răspuns:

Mie nu imi place nici Simona nici Ancuta. Dupa parerea mea cel mai frumos nume de fata este Maria.love struck Imi place foarte mult acest nume si mi-ar fi placut sa ma cheme asa.

| daηă a răspuns:

Nu imi place nici unul. Fara suparare.

| alexralu34 a răspuns:

Simona e un nume dragut mie imi place dar am alte nume care imi plac mai mult chiar daca cea mai buna prietena se numeste Simona, iar ancuta nu stiu parc imi aduce a nume de taranca, dar e totusi un nume si toate numele sunt frumoase pentru uni pentru alti.E parerea mea sincera sa nu se supere nimeni.

| TheLastHuman a răspuns:

Sunt multi care as sa displaca anumite nume din cauza situatiilor sau a oamenilor din jur. sincer si simona si anca is destul de frumoase ca nume. ancuta ca alint mai merge dar ca nume pfff. si cand esti mik mai merge dar cand cresti e jale rolling on the floor)... cum sa ai peste 20 de ani si sa te cheme ancuta, stefanel, tudorica, valerica, etc rolling on the floor)

| Dacia1410Sport a răspuns:

Ambele sunt frumoasehappy Si cu cat e mai romanesc cu atat mai frumos, sa luptam pentru patrimoniul nostru, sa nu mai imprumutam nume straine, de obicei din engleza. Ei au o istorie de 500 de ani, au dus 3-4 razboaie si astea de cotropire. In mileniile de istorie ale noastre o sa amintesc doar Stefan Cel Mare si Sfant, care numai el a dus 43 de lupte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simona nu imi place, dar Ancuta sunt sexy si rebel...

| BlackCatGirl a răspuns:

Bine o sa spun sincer dar sper ca nu se supara nimeni.Deci numele Simona mi se pare un nume frumos, chiar imi place dar Ancuta. pai... daca spui Ancuta zici ca e numele unui bebelusi. Numele Ancuta nu imi place.

Sper ca nu s-a suparat nimeniwinking

| AnaMaria_6651 a răspuns:

Simona e misto! Ancuta mi se pare de bebelusi. fara suparare.

| Byencutzafrumoasa04 a răspuns:

Simona e dragut dar ancuta nu pr [ parerea meawinking ]