| Яαℓuκα a întrebat:

Da-ti-mi idei! Ce sa fac cand ma plictisesc?
E naspa cand n-ai ce face! Deci ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| Deeea_8899 a răspuns:

Pai uite ce frumos ce frumos e afara. gaseste si tu pe cineva si iesi. daca nu. citeste ceva. reviste carti sau fa poze sau du-te afara cu rolole, bicicleta. is multeee. Si eu vreau sa ma plictisescc :-)). Asculta muzica, fa`ti curat in dulap, sau mai bine du-te afara si distreaza-te kiss. funda thinking

7 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Iti spun eu ce sa nu faci. Nu mai beli ochii in fata calculatorului. Iesi afara si fa orice altceva. Citeste o carte in aer liber, fa un sport, iesi cu prietenii in parc. Ai o multime de optiuni.

| Poinsettia a răspuns:

Uita-te la documentare despre corpul uman.

| Fl4sh3rON a răspuns:

Joaca-te un joc pe calculator sau citeste o carte.

| draculaq a răspuns:

Sa te duci la munca big grin

| c8ilcopac a răspuns:

Cauta ceva interesant pe net... ex curiozitati pe google, jocuri...

| bebytzza_9352 a răspuns:

Incearca sa citesti ceva interesant pe net...la tv. din reviste, carti etc.
vb la tel
joacate ceva.eu mi-am luat dp yahoo super collapse3 si monopoly si uite asa trece timpuhee hee
iesi cu prietenii tai afara,
dormi...
in general trebuie sa faci mereu ceva ce iti place asa nu te vei plictisi niciodatahee hee:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te plictisesti incearca sa faci ceva ce-ti place. Si atunci cand te plictisesti nu te mai gandi ce sa faci sa nu te plictisesti ca mai rau este. Incearca sa iesi afara la aer liber, cu prietenii la un gratar la padure undeva. Sunt multe lucruri intesesante. Si cel mai important lucru este sa profiti la maxim de fiecare clipa cu prietenii taiwinking