| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai afla ca peste o ora vine Sfarsitul lumii ce ai face in ora care ti-a mai ramas?

Răspuns Câştigător
| pachy a răspuns:

Mas ruga la Dumnezeu sa imi ierte pacatela

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As trai normal, as face abstarctie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de felul in care am murii :
1. daca ar cadea meteoriti mias pune intr-o valiza cateva lucruri vitale ca apa mancarea etc si mas ascunde in subsolul blocului cu cei apopiati
2. daca near invada extraterestri mias pastra calmul si i-as astepta cu bratele deschise sigur nu nera face nimic love struck
3. daca near inghiti o gaura neagra mias administra un somnifer macar sa dormn si sa numi dau seama
4. daca face soarele bum probabil as face acelasi lucru
5.etc

| Snicker a răspuns:

As spera sa fie un nou inceput mai bun si cred ca as sta cu persoanele iubite

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Las astepta pe dumnezeu cu bratele deschise si m-as ruga in continu

| gimen a răspuns:

Daca as afla ca vine sfarsitu lumi peste o ora mi-as luoa o bere o punga de cipsuri mas duce la o terasa si as astepta asazisul sfarsit al lumi