| ClickSiCastigi a întrebat:

Daca ai castiga 500 Euro la un concurs ce ai face cu ei?

Răspuns Câştigător
| MadQueen a răspuns:

Mi-as cumpara un PS3 sau i-as da la o casa de copii happy

7 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Telefon, laptop, mobilier nou pentru camera, etc...atatea planuri, macar sa vastig 500 de euro...

| oanna_7222 a răspuns:

As mai pune 500 euro si mi-as lua un smart, masina la care pot lua permisul de conducere la 16 ani big grin :X

| pauladrian a răspuns:

I-as cheltui.

| MadQueen a răspuns:

Mi-as cumpara un PS3 laughing sau poate un telefon mobil ...sau poate ca i-as da la o casa de copii happy

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Foarte bun site http://filme-ro.com/

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Ce inima buna are DigitalGirl03! felicitary

| alexandra_9090 a răspuns:

Doar 500? hmmm greu de spus...am atatea planuri nu stiu c as face cu ei!

probabil mi as cumpara o geanta sau o pereche d pantofi...sau poate amandoua la reduceri:p