| AvalohAlyn a întrebat:

Daca ai fi nevoit/a sa renunti la ceva din viata ta la ce ai renunta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fumat!
Tot renunt eu odatatongue

25 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La actele de impulsivitate.

| viatadecacatt a răspuns:

La mancarelaughing poate asa mai slabesc putin ca am nevoie.

| Gabystelistu95 a răspuns:

La fericire.

| Gabystelistu95 a răspuns:

@Lora uite asa bine, sunt putin emo, si asa imi place sa fiu.

| Barajag a răspuns:

As renunta la imaginatia mea bogata, mai mult se bazeaza pe sex, doar sunt profa de sexologierolling on the floor

| antonius74 a răspuns:

As renunta la campul problemelor din viata mea, de orice natura ar fi ele. Astfel, orice ma astepta in viitor, stiu ca va fi ceva ce imi va cauza numai placeri.

| daniDeeDee a răspuns:

Moaaa... ce de "stupid" pe'aici. surprise

as renunta la abonamentele de la vodafone...ma nenoroceste.

| arysa a răspuns:

La timiditate

| Orannginna a răspuns:

La orgoliu. big grin

| another_emo_girl a răspuns:

La teme, asta'i sigur

| Kidu a răspuns:

La prieteni falsi:-

| kllass a răspuns:

La nevasta-mea.

Răspuns utilizator avertizat
| night_crawler a răspuns:

La TPU...creaza dependenta frate...nu mai scap de el... laughing .glumeam...hee hee

| Aurelia a răspuns:

Pentru persoana iubita as renunta la orice ar fi nevoie si as trece peste orice ca sa fiu cu aceasta... dar ca sa spun si eu cum au zis ceilalti, as renunta la oamenii falsi, ipocriti si mincinosi(care se intalnesc astazi pe toate drumurile)happy

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

La mandrie

| gabytza1994bm a răspuns:

La scoala[mai putin]
la dependenta de Simstongue

| cristim24 a răspuns:

La nimic. Ea ma defineste ca om. Sunt ce sunt pentru ca am trait sa ajung ce sunt. Esti psiholog cumva?

| ßέßέ a răspuns:

La haine laughing ce atata bataie de cap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biscuiții cu ciocolată. S-au scumpit ai naibii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vecinii care asculta manelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La papagal, imi face mizerie si isi incepe programul de la primele raze de soare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La sănătate pentru mama mea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, daphee hee

| madutza33 a răspuns:

La orgoliu... dar nu cared ca voi scapa prea curand de el...creeaza dependenta fratzilorlaughing