| georgy90 a întrebat:

Daca am sters de pe facebook o fotografie la care aveam multe commuri si like-uri o pot recupera? Cu tot cu commuri si like-uri? astept raspuns urgent! Multumesc foarte mult!

5 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Din pacat nu mai poti, pentru ca ai sters-o, nu ai altceva de facut decat sa o incarci din nou, daca o mai ai in calculator. Dar nu vei mai avea like-urile si comentariile. Imi pare rau pentru tine.

| PunkieMuff a răspuns:

Nu.

| artagonlord a răspuns:

Nu nu mai poticrying

| SEBARCELONA a răspuns:

Din pacate nu odata ce ai sters-o numai sa ti-o pui din nou si sa stringi din nou like-uri si comm

| Euuu99 a răspuns:

Buna!
Imi pare rau, dar nu poti. Poti sa postezi din nou acea fotografie daca o ai salvata in calculator, dar va trebui ca toate comentariile si like-urile sa fie date din nou.