| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi, ati schimba ceva? Ce?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, as schimba cate ceva desi ma gandesc ca schimbarea asta nu e neaparat buna...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu as schimba absolut nimic, si greselile pe care le-am facut sunt tot ale mele, traiesc cu ele, trec peste ele, INVAT DIN ELE. Dar daca as putea da timpul inapoi ar repeta anumite lucruri, exact asa cum au avut loc.

| elena a răspuns:

Nu as schimba absolut nimic... M-ar astepta o viata mai buna?
Intrebarea este foarte buna, dar, istoria, crezi ca se poate schimba?

eileen
| eileen a răspuns:

Da, as schimba ceva care ma afecteaza acum foarte mult.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu cred, sunt multumita cu viata de acum.

mlm
| mlm a răspuns:

Nu vreau sa schimb nimic, chiar daca as putea, practic nu am ce.

assiris
| assiris a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi, daca as putea schimba ceva, as inocula omenirii ceva in cap sa o lase mai moale cu dezvoltarea, sa se apropie mai mult de natura pe care a distrus-o spre un viitor nefericit pentru copii copiilor nostri si copiii, copiilor, copiilor nostri in veci.

| ♣ Ma®®yE [;x] explică:

Incep eu.
Da, as vrea sa imi indrept toate greselile, din cauza carora am suferit si inca mai sufar.

| CriSslsa3 a răspuns:

Daca as putea da tinpul inapoi, mi-as indrepta greselile facute.

| CriSslsa3 a răspuns:

Pt ca sufar mult din cauza lor

| N538961518 a răspuns:

Pai m-as tine de scoala, m-as distra mult mai putin, si m-as tine de unul din sporturile care le-am facut.

| hashe86 a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi i as face mamei lui hitler avort astfel as impiedica holocaustul tongue undeva pe acolo oricum, holocaustul e o mare pata in istoria lumii.

| nicky a răspuns:

As vrea sa dau timpul inapoi cu vreo 14 ani sa mai am iar 16 ani si sa nu mai repet greselile de atunci.

| white a răspuns:

Nu as schimba nimic, deoarece in momentul in care schimbi ceva poate sa fie si o chestie minora, tot viitorul se va schimba si nu neaparat in bine...si cred ca fiecare are destinul lui si trebuie sa evolueze normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam da... sincer as invata mai mult in generala ptc abia am putut ajunge la un liceu bun din cauza unor lucruri personale... ei bine as schimba mut mai multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff..grea intrebarea...