| didi12 a întrebat:

Daca ati putea sa va schimbati viata, cum ar fi ea?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar fi fascinanta. Ar insemna sa pot calatori foarte des, sa vad mereu lucruri noi, sa fiu indraznet si sa fiu increzator in sansele mele incat sa fiu sigur de succes.

| amaadina a răspuns:

As vrea sa fie mai buna =)
... as vrea sa fie ca acum 20-25 de ani, sa nu ducem lipsa de bani, si sa nu ne gandim ca daca ne mai taie salariile o sa ramanem pe drumuri... happy
...parerea mea...

| marrr a răspuns:

Fara grijidevil.

| Iziii:x a răspuns:

Le fellove struck
Imi place viata mea asa cum e

| beatleman a răspuns:

Imi place viata mea asa cum este dar pot sa visezbig grin. Ma vad in Spania intr-o vila pe un deal cu privire la Oceanul Atlantic si admir rasaritul.Eu fiind un traficant de droguri cubanez venit in Spania. Sper ca ti-a placut big grin