| Lovetolove a întrebat:

Daca dau unfriend cuiva de pe fb, nu-i apare notificare sau. ceva care sa-l anunte ca i-am dat unfriend, nu? dau funditaaaa

2 răspunsuri:
| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Nu. Nu îi apare notifiare poți să îi dai și block doar că atunci când va intra pe profilul tău își va da seama. Fundăăă te rog!

| Numai98356 a răspuns:

Nu, poti sa scoti pe oricine ca nu vede ca l-ai scos,. doar cand intra pe profilul tau isi va da seama, dar in rest nu o sa ii apara nici o notificare sau ceva care sa il anunte!
Fundaa?:*