| StartingANewLife a întrebat:

Daca folosesc un singur tub de vopsea de par desi am parul lung, nu se va colora cum trebuie?
m-am mai vopsit cand aveam parul ceva mai scurt si mi se parea ca am in cap mult surplus de vopsea. de-aia cred ca n-ar avea cum sa nu-mi ajunga. voi ce credeti? ce s-ar putea intampla daca totusi, nu e suficienta vopsea?

Răspuns Câştigător
| Hăgiul a răspuns:

Nu trebuie sa aplici o cantitate mare pe o suprafata mica. Tubul este conceput astfel ca sa i se potriveasca fiecarui tip de par, de la mic la lung, intinde bine vopseaua pentru ca ea o sa se imprime chiar daca este putina.
Parul se va colora foarte bine si vei fi multumita.