| IcsD a întrebat:

Daca la o intrebare mi-au raspuns mai multe persoane, si doar doua raspunsuri m`au ajutat (sa zicem) pot da funda la ambele persoane sau doar la o singura pers?

12 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Numai uneia.
Dar de obicei cand un e o intrebare cu 1 singur raspuns, se gasesc 100 de persoane sa repete acelasi raspuns in speranta ca va primi fundita.

Cum sunt si persoane de sub mine...

| Roxss a răspuns:

Nu. Poti da[din pacate] o singura fundita.
Dai cui crezi ca merita...

| anss23 a răspuns:

Buna!

Nu poti.:d
Dar poti vota celalalt raspuns ca "inteligent" sau "folositor".happy

| larrii a răspuns:

La o singura persoana se poate da fundita din pacate sad

| Zambet a răspuns:

Nu.Ai posibilitatea sa dai o singura fundita.Tre sa te confrunti cu tine.Aici e partea nasoala laughing

| mariusciocan a răspuns:

O singura persoana din pacate

| iauru a răspuns:

Doar 1 funda

| zambilici a răspuns:

Nu poti.trebuie sa alegi intre cele 2 pershappy de ex ii poti da fundita persoanei care a raspuns mai repedewinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da fundita numai unei persoane;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti da decat o singura fundita. Dar poti vota raspunsul celulalt user, pentru a-i arata ca apreciezi si raspunsul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jjklk