| SarcasticallyPunished a întrebat:

Care e treaba cu fundele? E posibil sa le primesti mai greu? Ieri, la doua raspunsuri, ambele persoane mi-au spus ca imi dau fundita si nu am primit nimic. Si ar mai fi cateva la care am avut cel mai bun raspuns si tot n-am primit nimic, desi persoanele respective spuneau ca dau funde pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cappuccinooo a răspuns:

Buna.
Uite-te mai bine, ai cele doua fundite : http://www.tpu.ro/utilizator/lfgg.
Poate ca tu consideri ca ai dat cele mai bune raspunsuri la cateva intrebari, dar e important si daca userul care avea nevoie de ajutor este de aceeasi parere.Ai rabdare.Pa,pa.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește cap coadă: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Paiii au fost raspunsuri corecte dar au fost altele si mai corecte!
Daca vrei sa primest mai multe funde, raspunde de multe ori(200, 300.1000...laughing )
Deci daca vrei funde raspunde mult!

Răspuns utilizator avertizat
| Ilinca a răspuns:

Funda este un fel de apreciere pentru cel/cea care a raspuns corect la o intrebare. Ce inseamna "raspuns corect"? Ei bine, asta numai cel care a pus intrebarea are dreptul sa decida. Poate da o funda pentru ca raspunsul a fost corect, haios, inteligent...sau dupa orice alt criteriu doreste. In fond si la urma urmei, nu raspunzi la o intrebare ca sa primesti funda ci pentru ca doresti sa ajuti pe cineva cu o informatie pe care probabil nu o cunoaste inca. Iar daca te afli pe acest site doar pentru a primi funde (desi nu imi dau seama la ce iti folosesc, ca nu te va opri lumea pe strada sa iti ceara autografe pentru ca ai multe funde pe tpu.ro), atunci nu ai pic de stima de sine.

| DarQueen a răspuns:

Ă, păi, nu răspunzi la o întrebare doar pentru fundă, răspunzi să ajuți pe cineva. Dacă acel cineva consideră răspunsul tău folositor, atunci „te premiază" cu o fundă. Asta nu înseamnă că la fiecare răspuns o să iei fundă. Eu nu vă mai înțeleg, ce Doamne Sfinte faci cu o fundă? Mie nu-mi trebuie, doar să știu că am ajutat cumva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O întrebare ca răspuns. Pentru ce ție funda?