| DianaDianaDia a întrebat:

Daca ma apuc de sala pot sa capat forme? Am 17 ani si sunt foarte slaba.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Draga Diana, asa este metabolismul tau, daca vrei sa te ingrasi trebuie sa incepi sa mananci mai mult, sa dormi mai mult si sa faci si sport dar mai putin, dar stai linistita asta cu greutatea nu are nici o treaba cu frumusetea unei fete succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu sala te ajuta sa faci muschi sau sa slabesti, nicidecum sa-ti creasca curu' sau tatale. Totusi, daca ai timp si bani, poti incerca.

| RobertSteaua02 a răspuns:

Da,poti laughing