| Phineas a întrebat:

Daca ma inscriu la google adsense platesc ceva? Si asa este ca se poate lua bani?
Funda.

4 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Buna
La google ad sense nu platesti nimic. tu pui reclamele pe siteul tau si in functie de cati dau click pe reclama, google te plateste happy

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Adsense este gratis pentru a pune reclame pe sait-ul, blogul tau tu nu platesti nimica ci ei iti vor trimite bani pe cec lunar in functie de click-urile care au fost date pe reclame si trebuie sa ai 18 ani sau cineva din familie care sa primeasca bani pentru tine ex: mama, tata reclamele de pe sait sunt in functie de ce este postat pe el ex gradinarit =>reclame despre gradinarit daca sait-ul are popularitate destul de buna atunci este posibil sa castigi minim 1500de euro pe luna sau mai putin adsense este o afacere care merita eu am adsense de mult si primesc bani frumusei chiar daca blogul imi ocupa cea mai mare parte din timp e tare adsense

| varcolac1000 a răspuns:

Nu platesti nimic daca te inscrii pe google adsense, si se castiga destul de bine pe anumite keywords-uri precum FOREX sau altele.

Poti primi plata de la adsense cand ai strans suma minima de 70$

| varcolac1000 a răspuns:

Nu platesti nimic, si este adevarat ca se castiga destui bani pentru keywords-uri potrivite